• Категорії тем

Закарпатське Боржоле 15-16.11.2014

15-16 листопада 2014 року в Ужгороді відбудеться щорічний Фестиваль молодого вина «Закарпатське Боржоле».

боржоле

Такого типу свято ви можете відвідати в Іспанії, Італії, Франції – там, де ростуть величезні виноградники і майстри свого діла виготовляють вина. А ще ви можете поїхати на Закарпаття і відчути цю божественну атмосферу у нас на Україні. Адже, збір урожаю вина та меду відбувся! З цього часу пройшло 6 тижнів, молоде вино дозріло та готове для дегустації. Чому б не відсвяткувати таку чудову подію? І всі відвідувачі матимуть можливість спробувати молодого цьогорічного вина, яке ще містить в собі смак сонця та аромат осені.

боржоле

Отож, що вам потрібно зробити:

  1. Приїхати до Ужгорода 15-16 листопада (можна потягом, — тоді раджу зарезервувати квитки на сайті Укрзалізниці: http://booking.uz.gov.ua/; а можна і автомобілем, в такому разі раджу наперед зорієнтуватись, яка відстань від вашого міста до Ужгорода і скільки грошей на пальне вам знадобиться: http://www.travelmaster.com.ua/vidstan-mizh-mistami/)
  2. І рекомендую також наперед забронювати готель чи місце в хостелі в Ужгороді, адже напробувавшись добряче місцевих молодих вин, вам неодмінно захочеться приємно відпочити, і аж ніяк не сідати за кермо чи в потяг та мчати додому.
  3. Відшукати в Ужгороді перетин вулиць Ракоці, Довженка і Поштової площі – там є «Совине гніздо». Ви його побачите здалеку, адже торговці тут розставляють свої намети.
  4. Перепробувати всі молоді вина, виготовлені на Закарпатті, місцевий мед і медовуху, а також неодмінно скуштувати Закарпатського сиру (дуже смачнить до білого та рожевого вина)! А до червоних вин раджу спробувати різноманітних м’ясних страв – стейків, шашликів, смажених ковбасок. Насолодитись неперевершеним смаком молодих вин можна і у винних підвалах, що розташовані прямо під торговими майданчиками. І тут вам запропонують навіть більше сортів вин, ніж торговці винами назовні…
  5. А на другий день пропоную також прогулятись самим Ужгородом, відвідати замок та насолодитись всіма красотами Закарпаття, а також автентичною місцевою кухнею.

боржоле

Гарної вам поїздки та смачного молодого вина!!! І не забутьте прихопити пляшчину хорошого вина додому та згадати цей чудовий смак дома разом із друзями.

Комментирование запрещено

  • Взнали щось новеньке для себе? Жміть кнопку ;)