• Категорії тем

Про нас

Привіт всім. Раді вас бачити у нас! Давайте знайомитись! Ми — прості менеджери, продавці, юристи, економісти або просто друзі, яких об’єднує жага до пригод, пристрасть до мандрів і дух робінзонів. Ми такі ж як ви. Хтось з нас уже відвідав десяток країн, хтось ще ні разу не був закордоном, але побував в таких куточках України, про які мало хто знає.
Якось за келихом пива у шумній бесіді родилась ідея створення свого сайту, а в першу чергу — форуму для обміну досвідом, де б можна було спитати у когось поради і дати пораду щодо відомих тобі речей. І хай хтось скаже, що аналоги вже є. Наша відповідь — ну і що? А може й ми комусь станемо в допомогу.
В дитинстві кожному з нас доводили одну просту істину — Учіться на чужих помилках. Хоч комусь вдалось ще в ті роки діяти згідно цієї простої істини? Але ж сьогодні вам уже не 10 і не 20 років … набивши певну кількість «шишок» розпочинаєш задумуватись … ось ми й пропонуємо ділитись інформацією, досвідом, порадами, щоб менше вчитись на своїх помилках, а все більше на чужих ;) .
Всі люди різні і відповідно різні мандрівники. Мене завжди веселили, якщо так можна сказати, мандрівники які впадають в крайнощі : перший тип — авантюристи, що їдуть кудись без жодної підготовки (так, звичайно, все в таких подорожах більш непередбачуване, більше емоцій, але ж і зіпсувати відпустку можна); другий тип — люди, що готуються до всього і це Всього з великої букви (за рік до подорожі починають все планувати — в результаті подорож розписана по хвилинах, а все що мають відвідати, вже бачили 150 раз на ютубі в оглядах і на різних блогах… абсолютний мінімум пригод). В авантюристів хоч веселі розповіді про свої подорожі, але ризики теж не радують тому постараємся, щоб ваші подрожі були менш ризокованими і не були позбавлені пригод!!!
З повагою ДрімТіМ ;)

Комментирование запрещено

  • Взнали щось новеньке для себе? Жміть кнопку ;)