• Категорії тем

Подарунок 75$

Привіт усім. Сьогодні поспілкуємся на тему проживання та того, як на ньому зекономити у ваших мандрівках чи то відпустці. Зазвичай, плануючи подорож ми наперед бронюємо житло, ну і звісно одразу згадуються такі сервіси як Booking.com та Agoda.com — вони пропонують, напевно, найбільший перелік житла, але це в основному готелі та гестхаузи з хостелами. Також я не раз в попередніх статтях згадував про каучсерфінг та як за допомогою цього явища зекономити на проживанні. Та давайте погодимось, що каучсерфінг — не завжди «мед» і не кожному, так сказати, він потрібний, а зекономити хочеться, або банально не хочеться жити в готелі. Ось тут то ми і підібрались до суті.

airbnb.com — це той ресурс, який, можливо, комусь стане у пригоді та ще й дасть змогу зекономити 75$ на двох. airbnb.com — це такий же портал, як і букінг з агодою, але з одною суттєвою відмінністю — тут багато приватного житла, тобто пропонується або квартира, або будинок чи кімната місцевих жителів, є звісно також велика кількість і готелів. Здивувало те, що пропозицій житла тут не менше ніж на букінгу, тому в доказ виставляю скріни:

жилье Бангкок
як бачимо, Букінг пропонує 1134 варіанти розміщення по Бангкоку, а тепер подивимось на airbnb.com :

airbnb.com
як бачимо, теж більше 1000 пропозицій, а головне — більшість альтернативні, тобто інші ніж на Букінзі.

Попробував провірити в airbnb Львів, виявилось — у нас теж уже знають про цей ресурс:
airbnb.com
Ще цікавий момент — велика кількість фільтрів при пошуку житла. Особливо здивував фільтр по мовах, якими володіють власники житла, — можна в Лондоні чи Берліні зупинитись в україно- чи російськомовних хазяїв.
airbnb

Переваги airbnb.com :

  • Можливість економити коли ви їдете відпочивати сім’єю (2 дорослих 2 підліткі приміром), або компанією друзів. В стандартному варіанті вам приходиться бронювати номер на 4-ох або ж 2 номери, чим збільшується витрата на проживання. А от знімаючи квартиру за 20-30 умовних тугриків ви можете спокійно розміститись в одних апартаментах (мова не йде про роту солдат в однокімнатній квартирці, але якщо вже дуже бюджетно то це навіть економнше за хостели)
  • Більший комфорт за ті ж гроші . Лише наявність кухні це вже великий бонус.
  • Гнучка ціна. Коли ви заселяєтесь в готель на певну кількість ночей ціну просто множать на Х (Х=кількість ночей), а от з приватним сектором все інакше, — більшість хазяїв пропонують знижки, якщо ви зупиняєтесь на тиждень, або місяць. Приміром  на наступному скріні поденна оплата 20 $  а за тиждень 120 а не 140 (20$ знижки)Бронь частного жилья

Тепер про те як же отримати 75$ (можна й більше, якщо вас буде більше). Річ в тім, що коли ви запрошуєте на сервіс нового учасника, йому компанія дарує БОНУС 25 умовних тугриків, які можна потратити лише на бронь житла. Щоб отримати ці 25$ треба перейти на сайт airbnb по любій з моїх ссилок (лише з комп’ютера чи ноута) і пройти реєстрацію  — далі вже ви запрошуєте свого друга/подругу чи дружину/чоловіка, таким чином він отримує теж бонус 25 $ — уже маємо 50$, що вже не погано (2 дня безкоштовного проживання приміром, або й більше — все залежить від цін). Проте, щоб отримати ці 25$, треба потратити на проживання загальну суму в мінімум 75$ (ваші 25 бонусних в тому числі, тобто ваші 50+25 бонус) і це ще не все: коли запрошений вами «друг» потратить ті ж самі 75 умовних на проживання, вам сервіс начислить ще 25$. Виходить на 50+50 ваших ви отримали +75 бонусних, отже 175$ при середній добовій ціні на апартаменти в 25$ = тиждень проживання. У цієї схеми є лише один недолік — все це провернути можна лише один раз, сервіс забороняє багаторазову реєстрацію, далі залишається запрошувати друзів і отримувати 25 Бонусів, поки діє така програма.

Яка моя користь? Я вбиваю двох зайців — з одної сторони все-таки ми тут вчимо і ділимось порадами щодо бюджетних, а головне самостійних мандрівок, та, можливо, хтось таки скористається моєю порадою і я отримаю бонус за запрошення (один одного ж запросити в програму не вийде, то чому б не віддячити мені за інфу :) )

Бажаю приємних подорожей і багато вражень!!!

Комментирование запрещено

  • Взнали щось новеньке для себе? Жміть кнопку ;)