• Категорії тем

Чарівна долина

Важкий робочий тиждень нарешті закінчився, хочеться відпочити, бажано на лоні природи, адже кам’яні джунглі міста вже дещо втомили. Виникає питання: «Куди ж податись?». Карпати? Прекрасні суворі високі гори і чарівні полонини… так, чудова ідея, але про це іншим разом…А от куди податись тим хто хоче відпочити на природі, але не бажає розставатись з благами цивілізації і комфортом і до того ж виділити на відпочинок може лише один день.

Що ж можу підказати.. Не далеко від Львова є цікава місцинка — Готельно-відпочинковий комплекс «Чарівна долина«. Можливо вибагливі смаки «гурманів» відпочинку вона не задовольнить, але в хорошій компанії там можна досить непогано відпочити, незважаючи на те, що комплекс дещо втратив лоск з плином часу.

чарівна долина

До послуг відвідувачів велика зелена територія для прогулянок, лазанка, пейнтбол, сауна, тенісний корт, гольф, або ж просто відкриті бесідки для дружніх посиденьок.

чарівна долиначарівна долина чарівна долинаb535a4b6060c5c5f04fcde800b7106d6

Для дітей є качелі, гірки та милий флегматичний поні,  який зустрічає вас майже на вході.

поні

В комплексі можна замовити страви на ваш вибір, бажаючі можуть замовити просто мангал з дровами і приготувати щось смачненьке власними силами.

Тим, кого цікавлять подробиці, варто завітати на сайт комплексу.

Комментирование запрещено

  • Взнали щось новеньке для себе? Жміть кнопку ;)