• Категорії тем

10 порад для мандрівок з малюками

Емілі Хартью знається в мандрівках з дітьми. В той час як ми пишемо цю статтю, вона їздить Америкою з своїм чоловіком Адамом та трирічною донькою Колет. А також вона в очікуванні поповнення у сім’ї! Ви можете прочитати все про її подорожі на OurOpenRoad. Тут ми наведемо її 10 порад  для мандрівок з малюками.

10porad vid Emily

  1. Залучайте малюків до спільної діяльності.

Перед від’їздом скажіть своєму чаду, куди ви їдете, покажіть місце на карті, розмовляйте про плани – зацікавте їх також!

  1. Візьміть своїх близьких з собою.

Зробіть маленький сімейний фото-альбом для вашого малого дослідника. Ми називаєм його «книга любові». Роздрукуйте 4х6 фотки, на яких ваш малюк читає разом із татком, готує фруктовий пиріг разом із улюбленою тіткою та грає в м’яч з кузенами.

  1. Пакуйтесь на зараз, а не на потім.

Беріть з собою речі, що підходять вашій дитині зараз, а не те, що їй потрібно буде через 6 місяців. Діти є повсюди, а це означає, що одежа, взуття та інші необхідні речі можна придбати і в дорозі.

  1. Відкривайте свої секрети (повільно).

Візьміть таємний запас сюрпризів – маленьку сумку стікерів або кілька малих іграшок –  і раз у день, тиждень, місяць (вам краще відомо наскільки часто потрібно), відкривайте його.

  1. Возіть зі собою снеки.

Запасіться, коли ви є у місті, хорошими снеками – родзинками, горішками, казинаками, свіжими яблуками чи апельсинами – але нічого такого, що розіб’ється чи розплющиться на дні вашої сумки (йогурт, нектарини, наприклад).

  1. Візьміть резерв.

Погода змінюється так же швидко, як і настрій вашого малюка. Беріть змінний одяг та аксесуари (сонцезахисний крем, шапку, светрик, нижню білизну, шкарпетки) на ваші щоденні екскурсії.

  1. Зареєструйтесь в Skype.

І переконайтесь, що ваша сім’я  це теж зробила! Якщо ви подорожуєте на довший період часу, ви можете легко зв’язуватись із близькими завдяки інттернету)))

  1. Вологі серветки – ваш надійний друг.

Постійно тримайте упаковку серветок під руками. Туалетний папір не завжди є наявний у всіх ванних кімнатах, липкі лиця потрібно постійно витирати, а іноді щось ще й проливається. Вам також сподобається швидке обтирання після довгого гарячого дня в дорозі.

  1. Заряджайте ваші батареї.

Не забувайте заряджати батареї та тримайте про запас ще одну заряджену. У вашій мандрівці точно будуть моменти, які вам захочеться зберегти на все життя. Буде жаль, якщо ваша камера розрядиться в цю мить.

10. Зважайте на зупинки.

У вас займе значно більше часу на доїзд кудись, ніж це вам кажуть GoogleMapsчи GPS. Вам доведеться зупинятись, щоб попісяти, поїсти, просто розім’яти ноги. Коли ви проїжджаєте повз дитячий майданчик або парк, зупиніться, поспілкуйтесь з місцевими жителями, покатайте дитину на гойдалці, а тоді продовжуйте свою подорож з щасливим малюком.

 

Переклад: Natali.

Комментирование запрещено

  • Взнали щось новеньке для себе? Жміть кнопку ;)